KONST / Litografier / Färglitografi 9262230

nr 926 2230

Ulf Göthman

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Ulf Göthman, interiör, 174/190, signerad, motivet: 20x15

Ulf Göthman, svensk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

400 kr

Såld:

500 kr

måndag 24 november 2014
kl 18:28:22

Ulf Göthman

Läs mer om Ulf Göthman