KONST / Litografier / Färglitografi 8903325
nr 890 3325
Tommy Östmar
(1934-2007), Sverige
Färglitografi , Tommy Östmar (1934-2007), 20/75, signerad. -72, bladets mått: 52x61
Tommy Östmar, svensk målare, tecknare och skulptör född 1934, död 2007.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 april 2014
kl 19:41:44
27/4 22:55:09
Tommy Östmar
Läs mer om Tommy Östmar