KONST / Litografier / Färglitografi 13557167
nr 1355 7167
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Färglitografi, Figur. Signerad, numrerad EA, oramat löst blad, bladets mått: 95x65 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:27:46
16/10 12:54:47
200 kr
18/10 12:38:47
19 okt