KONST / Litografier / Färglitografi 12422106

nr 1242 2106

Färglitografi

Tomas Nordbäck. Signerad, rim;98x69

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:11:58

  • Tema
  • 18 mar