KONST / Litografier / Färglitografi 12422106

nr 1242 2106

Färglitografi

Tomas Nordbäck. Signerad, rim;98x69

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:11:58

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar