KONST / Litografier / Färglitografi 9917100
nr 991 7100
Färglitografi
Tomas Carlsson, EA-upplaga, fruktstilleben, signerad, motivet: 52x40
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 2 november 2015
kl 20:23:03
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
700 kr
6
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
6
800 kr
7