KONST / Litografier / Färglitografi 13128537
nr 1312 8537
Tom Krestesen
(f. 1927), Danmark
Färglitografi, Signerad, daterad 1973. Motivet: 72x54cm
Tom Krestesen, målare och konsthantverkaee, född i Kolding, Danmark 1927.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:34:19
9/3 17:09:02
Tom Krestesen
Läs mer om Tom Krestesen