KONST / Litografier / Färglitografi 17548357

nr 1754 8357

Timo Solin

(f. 1947), Sverige

Signerad, numrerad 127/150, daterad -85. Färglitografi, bildmått: 90x63 cm, yttermått inklusive ram: 93x66 cm

Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.

Utrop:

800 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 15:45:26)
Uppdatera
Visning

fredag 23/1, lördag 24/1, söndag 25/1 och måndag 26/1

Auktionen
avslutas:

måndag 26 januari kl 19:03:46

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Timo Solin

Läs mer om Timo Solin