KONST / Litografier / Färglitografi 16305059

nr 1630 5059

Timo Solin

(f. 1947), Sverige

Signerad, daterad 13. Färglitografi. Bladets mått: 64x59cm, yttermått inklusive ram: 85x50cm

Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.

Utrop:

700 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 juli 2024
kl 20:29:10

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Timo Solin

Läs mer om Timo Solin