KONST / Litografier / Färglitografi 16305059
nr 1630 5059
Timo Solin
(f. 1947), Sverige
Signerad, daterad 13. Färglitografi. Bladets mått: 64x59cm, yttermått inklusive ram: 85x50cm
Timo Solin, svensk skulptör och målare född i Tammerfors i Finland 1947.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:29:10
700 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Timo Solin
Läs mer om Timo Solin