KONST / Litografier / Färglitografi 12612263
nr 1261 2263
Théo Tobiasse
(f. 1927)
Färglitografi, Par. Signerad, numrerad 9/350. Motivet: 66x49 cm
Kondition: saknar glas
Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:21:40
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Théo Tobiasse
Läs mer om Théo Tobiasse