KONST / Litografier / Färglitografi 12612263

nr 1261 2263

Théo Tobiasse

(f. 1927)

Färglitografi, Par. Signerad, numrerad 9/350. Motivet: 66x49 cm

Kondition: saknar glas

Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 17 juni 2019
kl 19:21:40

Théo Tobiasse

Läs mer om Théo Tobiasse