KONST / Litografier / Färglitografi 16915018

nr 1691 5018

Théo Tobiasse

(f. 1927)

Théo Tobiasse (f. 1927), "Les fruit de Brugges". Signerad, numrerad 44/150. Färglitografi. Bladets mått: 58x78 ca, yttermått inklusive ram: 69x89 cm

Théo Tobiasse, född 1927 i Jaffa, Israel, israelisk/fransk målare.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 31 mars 2025
kl 18:47:50

Théo Tobiasse

Läs mer om Théo Tobiasse