KONST / Litografier / Färglitografi 13253218
nr 1325 3218
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Färglitografi, PT, Signerad, Skogsbacke. Motivet: 42x50 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 11 maj 2020
kl 20:49:22
100 kr
150 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr