KONST / Litografier / Färglitografi 17025303
nr 1702 5303
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Lada. Signerad, numrerad 278/320. Färglitografi, bildmått: 44x49 cm, yttermått inklusive ram: 57x61 cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:28:03
19/5 20:23:03