KONST / Litografier / Färglitografi 14193328
nr 1419 3328
Terence Warren
(f. 1948), Storbritannien
"An order of Nature". Signerad, numrerad 16/150, daterad -87. Färglitografi. Bladets mått: 66x55, yttermått inklusive ram: 80x68 cm
Terence Warren, brittisk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:53:31
20/9 17:59:13