KONST / Litografier / Färglitografi 8461498
nr 846 1498
Färglitografi
Sven Norqusit, "As time goes by", signerad, -80, 33/40, motivets mått: 50x33
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2013
kl 19:14:02
13/9 11:24:40
150 kr
13/9 20:29:02