KONST / Litografier / Färglitografi 14896054
nr 1489 6054
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Två målare. Signerad, numrerad 210/360. Färglitografi, bildmått: 31x58 cm, yttermått inklusive ram: 46x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:26:42
12/9 15:31:47
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg