KONST / Litografier / Färglitografi 12476383
nr 1247 6383
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Färglitografi, Gatubild. Signerad, numrerad 34/60. Motivet: 39x54 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 april 2019
kl 19:55:19
200 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg