KONST / Litografier / Färglitografi 12433152
nr 1243 3152
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, "Zum Franziskaner". Signerad, numrerad 121/280. Motivet: 21x11 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 25 mars 2019
kl 18:55:57
350 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg