KONST / Litografier / Färglitografi 15685026
nr 1568 5026
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Signerad, numrerad 118/250. Färglitografi, bildmått: 35x26 cm, yttermått inklusive ram: 52x43 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:39:58
2/10 19:11:44
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg