KONST / Litografier / Färglitografi 15275033
nr 1527 5033
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Gripsholms Värdshus & Hotell. Signerad, numrerad 255/290. Färglitografi, bildmått: 29x15 cm, yttermått inklusive ram: 56x41 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 13 mars 2023
kl 19:49:26
500 kr
600 kr
700 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg