KONST / Litografier / Färglitografi 13872141
nr 1387 2141
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 164/280. Motivet: 35x26, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:32:22
150 kr
200 kr
250 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg