KONST / Litografier / Färglitografi 13658116
nr 1365 8116
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, EA-upplaga (Épreuve d’artiste), Gatuscen Frankrike. Signerad. Motivet: 33x25 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:49:42
300 kr
500 kr
600 kr
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg