KONST / Litografier / Färglitografi 12432013

nr 1243 2013

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 147/350, landskap, 47x67

Utrop:

100 kr - 500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 10:47:38)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 19:19:36

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson