KONST / Litografier / Färglitografi 12432013

nr 1243 2013

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 147/350, landskap, 47x67

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:19:36

25/3 16:23:42 1      Vinnande bud

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson