KONST / Litografier / Färglitografi 14257598
nr 1425 7598
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, PT, Scendekor till Carmen. Färglitografi, bildmått: 36x46 cm, yttermått inklusive ram: 48x55
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:11:46
100 kr
200 kr
350 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
700 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson