KONST / Litografier / Färglitografi 11821683
nr 1182 1683
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 47/300, motivet: 42x35 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 maj 2018
kl 19:57:21
14/5 19:17:12
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson