KONST / Litografier / Färglitografi 12422204

nr 1242 2204

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 101/350. Motivet: 47x68

måndag 18 mars 2019
kl 20:30:08

  • Tema
  • 18 mar

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson