ART / Lithographs / Litograph in colors 13253243
nr 1325 3243
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X: et Erixson (1899-1970), Sweden. Pjäs. Signed, ej numrerad. Subject: 44x52,
LITOGRAPH IN COLORS, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Pjäs. Signerad, ej numrerad. Motivet: 44x52 cm
SEK 700
Monday May 11 2020
at 20:01:02
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
600 kr
Sven X-et Erixson
Read more about Sven X-et Erixson