KONST / Litografier / Färglitografi 12422111

nr 1242 2111

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Personer på båt. Signerad, numrerad 113/200. Motivet: 33x20

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:09:01

8/3 12:43:08 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson