KONST / Litografier / Färglitografi 12422111

nr 1242 2111

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Personer på båt. Signerad, numrerad 113/200. Motivet: 33x20

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:09:01

8/3 12:43:08 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson