KONST / Litografier / Färglitografi 15696320
nr 1569 6320
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Påfåglar. Signerad, numrerad 257/360. Färglitografi, bildmått: 33x46 cm, yttermått inklusive ram: 58x64 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 18:26:32
9/10 18:21:32
9/10 18:23:20
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson