ART / Lithographs / Litograph in colors 11709147
nr 1170 9147
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X: et Erixson (1899-1970), Sverige. Man på stol, signed and numbered 38/125, löst blad, bladets mått: 50x39, missfärgad i kanterna.
LITOGRAPH IN COLORS, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Man på stol, signerad och numrerad 38/125, löst blad, bladets mått: 50x39
Condition: missfärgad i kanterna
SEK 350
Monday Mars 19 2018
at 20:08:47
300 kr
150 kr
200 kr (Robot)
300 kr
300 kr (Robot)
- Thema-auction
Mar 19
Read more about Grafik
Sven X-et Erixson
Read more about Sven X-et Erixson