KONST / Litografier / Färglitografi 12757332
nr 1275 7332
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Kust. Signerad, daterad 1953, ej numrerad. Motivet: 47x65 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:46:55
14/9 20:55:01
700 kr
15/9 23:24:29
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson