KONST / Litografier / Färglitografi 12422095

nr 1242 2095

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Kring Operan Aniara. Signerad, numrerad 40/50, bladets mått: 65x50 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:04:23

9/3 22:31:34 1      600 kr
18/3 18:59:23 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson