KONST / Litografier / Färglitografi 9996176
nr 999 6176
Färglitografi
Sven X: et Erixon, 48/75, signerad, motivet: 54x43
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 december 2015
kl 18:26:41
3/12 22:27:04
100 kr
7/12 18:16:41