KONST / Litografier / Färglitografi 13038141
nr 1303 8141
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Hund. Signerad. Motivet: 35x28cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:04:27
25/1 16:03:32
100 kr
27/1 18:48:00
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim
Friedensreich Hundertwasser