KONST / Litografier / Färglitografi 15232008
nr 1523 2008
Färglitografi
"Stockholm från Mälaren", 45x73 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 62x88 cm. Ej signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:14:35
500 kr
600 kr
1.300 kr
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm