KONST / Litografier / Färglitografi 7865109

nr 786 5109

Stig Lindberg

(1916-1982), Sverige

Färglitografi , Stig Lindberg (1916-1982), ansikte, signerad, bladets mått: 30x22, oramad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 29 oktober 2012
kl 17:28:48

  • Tema
  • 29 okt

Stig Lindberg & Lisa Larson

Läs mer om Stig Lindberg & Lisa Larson

Stig Lindberg

Läs mer om Stig Lindberg