KONST / Litografier / Färglitografi 12422018

nr 1242 2018

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Stockholmsmotiv, Slussen. Signerad, daterad -80, numrerad 32/375. Motivet: 38x55 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:16:30

  • Tema
  • 18 mar

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas