KONST / Litografier / Färglitografi 12422018

nr 1242 2018

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Stockholmsmotiv, Slussen. Signerad, daterad -80, numrerad 32/375. Motivet: 38x55 cm

Utrop:

1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.500 kr (per 17:09:15)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 18:16:30

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas