KONST / Litografier / Färglitografi 11709017

Färglitografi (F)

nr 1170 9017

Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Stockholmsmotiv, signerad och numrerad 3/150, motivet: 42x56

Utrop:

800 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 19 mars 2018
kl 20:30:10

  • Tema
  • 19 mar

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas