KONST / Litografier / Färglitografi 14942075
nr 1494 2075
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Stockholm. Signerad, numrerad 79/100. Färglitografi, bildmått: 42 - 58 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 oktober 2022
kl 19:45:50
500 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas