KONST / Litografier / Färglitografi 13603432
nr 1360 3432
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholmsmotiv, Söder. Signerad, numrerad 321/375, daterad -80. Motivet: 40x57cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:14:37
15/11 17:29:56
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas