KONST / Litografier / Färglitografi 16723083
nr 1672 3083
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 91/150. Färglitografi, bildmått: 42x56 cm, yttermått inklusive ram: 60x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 13 januari 2025
kl 21:02:48
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas