KONST / Litografier / Färglitografi 13789068
nr 1378 9068
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 324/375. Motivet: 41x57, yttermått inklusive ram: 43x60 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 februari 2021
kl 20:46:27
300 kr
450 kr
500 kr
900 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas