KONST / Litografier / Färglitografi 13732032

nr 1373 2032

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, numrerad 54/300. Motivet: 40x56cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 18 januari 2021
kl 19:39:20

  • Tema
  • 18 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas