KONST / Litografier / Färglitografi 14655154
nr 1465 5154
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 22/150. Färglitografi, bildmått: 52x37cm, yttermått inklusive ram: 71x54cm
Kondition: tejprester på glas.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 2 maj 2022
kl 20:58:23
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas