KONST / Litografier / Färglitografi 11709020

Färglitografi (F)

nr 1170 9020

Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad och numrerad HC 7/16, motivet: 43x57 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 19 mars 2018
kl 20:34:24

  • Tema
  • 19 mar

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas