KONST / Litografier / Färglitografi 12432081

nr 1243 2081

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, daterad 1981,97/150, Skeppsholmen. Motivet: , 42x56

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:35:48

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas