KONST / Litografier / Färglitografi 12432080

nr 1243 2080

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, daterad 1981,97/150, Skeppsholmen. Motivet: 42x58

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 mars 2019
kl 18:33:35

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas