KONST / Litografier / Färglitografi 12432064

nr 1243 2064

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, daterad -84, Sydländskt motiv, 62/150. Motivet: 45x61

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:16:43

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas