KONST / Litografier / Färglitografi 12432064

nr 1243 2064

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, daterad -84, Sydländskt motiv, 62/150. Motivet: 45x61

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:16:43

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas