KONST / Litografier / Färglitografi 12422196

nr 1242 2196

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, numrerad 50/150. Motivet: 41x56

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:59:41

13/3 14:20:56 1      600 kr
18/3 17:59:01 2      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas