KONST / Litografier / Färglitografi 12422196

nr 1242 2196

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad, numrerad 50/150. Motivet: 41x56

Utrop:

1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 600 kr (per 17:07:37)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 19:59:41

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
13/3 14:20:56 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas