KONST / Litografier / Färglitografi 14145253
nr 1414 5253
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 33/150, slottet. Bildmått: 41x55cm, yttermått inklusive ram: 58x72cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 23 augusti 2021
kl 19:32:06
700 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas