KONST / Litografier / Färglitografi 11535164

Färglitografi (F)

nr 1153 5164

Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. 1984, signerad och numrerad 7/150, motivet: 44x59

Utrop:

800 kr

Startbud:

100 kr

Just nu: 300 kr (per 00:31:37)
Uppdatera
Visning

fredag 15/12, lördag 16/12, söndag 17/12 och måndag 18/12

Auktionen
avslutas:

måndag 18 december kl 20:42:15

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas