KONST / Litografier / Färglitografi 11535164

Färglitografi (F)

nr 1153 5164

Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. 1984, signerad och numrerad 7/150, motivet: 44x59

Utrop:

800 kr

Startbud:

100 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 december 2017
kl 20:42:15

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas